Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Iku nga policia me parashutë

Shko poshtë

Iku nga policia me parashutë

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Dec 19, 2010 11:32 am

Iku nga policia me parashutë

Parashutisti Steve Jester vendosi që për kënaqësi të kërcejë nga ura Bixby e cila gjendet njëzet kilometra larg Carmelas në Kaliforni, por kur po bënte gati parashutën papritmas u afrua policia me një makinë patrulluese

Njëri prej dy policëve doli nga automobili dhe e pyeti Jesterin se çfarë po bënte, ndërsa parashutisti u përpoq t’ia spjegonte se pse po qëndrontë në skaj të urës.

“Se mos të është mbushur mendja të kërcesh”, i tha polici dhe shtoi se ai është i arrestuar. Steve Jester vetëm ia ktheu shpinën duke i thënë se është vonë për t’i ndryshuar planet. “Pasi tashmë qenkam i arrestuar… Më vjen keq. Më duhet ta bëj”, me këto fjalë Steve Jester kërceu nga ura dhe ngadalë me parashutë fluturoi 85 metra aq sa e ndanin nga plazhi.

Tërë këtë ngjarje e xhiroi shoku i tij i cili në film shtoi edhe muzikën e këngës “I Fought the Law” të rock grupit Green Day dhe e postoi në YouTube.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi