Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Me gomarë tërhoqi Range Roverin e prishur

Shko poshtë

Me gomarë tërhoqi Range Roverin e prishur

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon May 09, 2011 9:49 pmBiznesmeni kinez mbushi ballinat e gazetave kineze, pasi që Range Roverin e tij të prishur e tërhoqi deri te përfaqësuesi zyrtar, shkruan Oddity Central.
Makina i prishej vazhdimisht dhe çdo muaj detyrohej ta dërgonte në servis. Më në fund i erdhi te hunda dhe “angazhoi” dy gomarë për ta tërhequr. Te përfaqësuesi zyrtar i Range Rover kërkoi që t’ia kthejnë të gjitha paratë që i kishte paguar për ta blerë makinën.

Kinezi makinën e tij luksoze e bleu vitin e kaluar për rreth 1.5 milionë juan. Prej asaj kohe makina iu prish gjashtë herë, ndërsa pas disa muajsh u detyrua t’ia ndërrojë motorin.

Kur iu prish për të shtatën herë, burrit nga Shenykani nuk i mbeti gjë tjetër përveç se të protestojë. Ngjiti një notë proteste në makinë dhe filloi ta tërheqë me ndihmën e gomarëve. Edhe pse aksioni i tij tërhoqi vëmendjen e medieve, zyrtarët e Roverit thanë se ai nuk mund t’i marrë prapë paratë e veta.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi