Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Dëgjojeni qenin i cili “flet”

Shko poshtë

Dëgjojeni qenin i cili “flet”

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon May 09, 2011 9:49 pm

Videoja prej një minute ka mahnitur më shumë se 10 përdorues të YouTube.
Qeni natyrisht nuk flet, por autori ka krijuar një montazh të shkëlqyeshme duke krijuar një kryevepër. Shikojeni videon.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi