Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Shko poshtë

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Mesazh nga Juѕт٠ prej Wed May 04, 2011 9:02 pm

Një kanadez caktoi një takim me një vajzë që e njohu në një faqe interneti, por atij as që i shkoi në mendje se në kafiterinë ku kishte caktuar takimin do ta priste e dashura e tij.
Pas njohjes nëpërmjet një faqeje interneti kanadezi caktoi një takim me vajzën me të cilën kishte shkëmbyer e-maile, por në vendin e caktuar po e priste e dashura e zemëruar.

Sipas raporteve të policisë, vajza sulmoi 49 vjeçarin, ia “dhezi” një shuplakë dhe ia derdhi kafen. Policia u detyrua të intervenojë dhe vajza u arrestua, shkruajnë mediat amerikane.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi