Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Dhoma prej çokollate

Shko poshtë

Dhoma prej çokollate

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Apr 30, 2011 9:57 amKreatori i famshëm i Chanelit, Karl Lagerfeld, punoi një dhomë hoteli në Paris me 10.5 tonelata çokollatë belge, shkruan Oddity Central.

Gjithçka në këtë dhomë është prej çokollate, prej mureve, shtratit deri tek burri në madhësinë natyrale i cili paraqet modelin e preferuar të Lagerfeldit, Batise Giabiconi (22).

Manekini francez është fytyrë mbrojtëse e reklamës për akulloret Magnum, për promovimin e së cilës Lagerfeld ka dizajnuar parajsën prej çokollate.

Vetë Lagerfeld kurrë nuk fut asgjë të ëmbël në gojë.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi