Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Gjarpri gjigant u fsheh në makinë

Shko poshtë

Gjarpri gjigant u fsheh në makinë

Mesazh nga Juѕт٠ prej Wed Apr 27, 2011 6:22 pm

Nga xhirimi të cilin ua sjellim nuk shihet qartë nëse gjarpri ka shkaktuar ndonjë dëm teknik, dikush ka hasur në të duke rregulluar makinën ose dikush e ka dëgjuar zhurmën në makinë. Por një gjë është e sigurt: zjarrfikësi i cili u detyrua ta nxjerrë gjarprin nuk kishte pritur një gjah kaq të madh.
Zjarrfikësin trim në aksion e panë e tërë lagjja, të cilët shfrytëzuan rastin dhe xhiruan gjarprin gjigant. Edhe nëse hamendësojmë se të gjithë ishin gati të shohin nxjerrjen e gjarprit nga makina, askush nuk e kishte pritur një zvarranik aq të madh.

Kështu të gjithë shkuan në shtëpi të lumtur, ndërsa disa edhe me fobi të reja, plotësisht të arsyetuara. Nëse nuk na besoni, shikojeni gjarprin në video. Besojmë se shumë prej jush do të jeni më të kujdesshëm kur ta kontrolloni vajin e makinës herës tjetër. Pa marrë parasysh se gjarpërinj të tillë nuk jetojnë në vendin tonë.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi