Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

BMW vërtetë është “makinë e artë”

Shko poshtë

BMW vërtetë është “makinë e artë”

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Apr 25, 2011 11:00 amNëse nuk jeni të impresionuar me fuqinë frikësuese të BMW X5 motori i së cilës ka 555 kuaj fuqi dhe arrin shpejtësinë deri në “njëqind” për vetëm 5.5 sekonda, një automobil i praruar me ar me siguri se do të ju impresionoj.Por kjo ka edhe anët e veta negative. Automobili i artë është “magnet” për hajnat të cilët janë të pajisur me gjithçka prej thikave të xhepit deri tek kallashnikovi.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi