Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Si ta shkatërroni një CD (Video)

Shko poshtë

Si ta shkatërroni një CD (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Apr 24, 2011 10:46 am

Nëse dëshironi shpejtë ta fshini përmbajtjen e CD-së ose keni dëshirë të shihni një spektakël të vogël drite, gjithsesi duhet t’i shikoni këshillat që ua ofron kjo video, por nuk ua preferojmë që vetë të lëshoheni në një aventurë të tillë.
Edhe pse elektroshoku përdorej edhe si trajtim mjekësorë, dyshojmë se ju mund ta provoni një goditje me rrymë eletrike pa mbikëqyrjen e një eksperti. Për këtë arsye më mirë është të kënaqeni me veprimet e të tjerëve.

Natyrisht CD-ja mund të dëmtohet dhe fshihet edhe në forma tjera. Nganjëherë mjafton ta lini në diell ose në një raft me pluhur. Por këto metoda nuk janë argëtuese sa kjo në video:

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi