Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Sërish rrëzohet Lady Gaga ( video)

Shko poshtë

Sërish rrëzohet Lady Gaga ( video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Apr 23, 2011 11:05 am

Këngëtarja Lady Gaga siç duket ka hobi rrëzimin. Këngëtarja qysh para ca ditëve gjatë një performance të saj ishte rrëzuar nga pianoja, por nuk kaloi shumë kohë ajo u rrëzua sërish.
Gjatë një performance të saj në Atalanta, Lady Gaga ishte ngatërruar me xhaketë nëpër këmbë ku rezultat i saj ishte rrëzimi. Por këngëtarja kishte vazhduar këndimin sikur nuk ka ndodhur asgjë.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi