Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Nina nana Luani im!

Shko poshtë

Nina nana Luani im!

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Apr 23, 2011 11:03 amSa herë u ka ndodhur që luanin tuaj të mos e zë gjumi, e ju nuk keni rezervuar tashmë biletat për në kinema? Për fat, falë këtij artikulli të shkurtë më kurrë nuk do të keni nevojë për ta thirrur kujdestarin për macet e mëdha.
Triku është shumë i thjeshtë. Duhet ta fusni gishtin në gojën e luanit, pasi të gjitha foshnjave u pëlqen të thithin gishtin. Natyrisht, problemi lind nëse luanit i pëlqen gishti yt dhe nuk dëshiron ta lëshojë edhe kur vjen koha të bëheni gati për të dalë.

Shikojeni se si eksperti i vërtetë e bën një gjë të tillë në këtë film të shkurtë.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi