Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Kurrë mos e prekni qenin derisa ushqehet! (video)

Shko poshtë

Kurrë mos e prekni qenin derisa ushqehet! (video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Apr 22, 2011 5:43 pm

Vajza pesëmuajshe Maria Celeste dhe qeni dyvjeçar i racës gjermane Don Paco Emilio u përballën me luftën për dominim rreth pjatës së ushqimit për qenë.
Duket se Maria e vogël vetëm po luante, por Don Paco është me siguri qeni më i durueshëm në botë, duke pasur parasysh oreksin e një qeni të uritur.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi