Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Kur policinë e nervozon shoferi i ngadalshëm (video)

Shko poshtë

Kur policinë e nervozon shoferi i ngadalshëm (video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Apr 22, 2011 5:42 pm

Në xhirimin e postuar në YouTube të regjistruar në një autostradë në Amerikë kemi rastin të shohim njërin prej atyre shoferëve i cili ngadalëson trafikun në autostradë.
Derisa shoferët tjerë mund t’i harxhojnë nervat dhe të shfryhen duke sharë nga xhami i hapur, policia ka një zgjidhje edhe për një situatë të tillë.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi