Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Birrë me Viagra për princin William

Shko poshtë

Birrë me Viagra për princin William

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Apr 21, 2011 4:42 pmNjë birrari britanike u bë pjesë e aktiviteteve festive të dasmës mbretërore të princit William dhe Kate Middleton. Ata prodhuan një birrë me sasi të limituar e cila ka si përbërës Viagra dhe vepron si simultant i apetit seksual. Birraria planifikon që disa shishe t’ia dërgoj edhe vetë princit për ta mbajtur mend përgjithmonë natën e parë të martesës.
Birra quhet “Royal Virtility Performance“ ndërsa përveç viagras, përmban edhe çokollatë, bimën “Horny Goat“ për të cilën besohet se shton dëshirën seksuale, njoftuan zyrtarët e birrarisë.

Birra do të fillojë të shitet një ditë para martesës më 28 prill ndërsa mund të blihet edhe nëpërmjet internetit. Pritet të prodhohen vetëm 1000 shishe të kësaj birre, ndërsa birra kushton 10 funte.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi