Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Shikojeni veprimin e psikologjisë së kundërt

Shko poshtë

Shikojeni veprimin e psikologjisë së kundërt

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Apr 21, 2011 4:42 pm

Më shumë se pesë milionë njerëz e kanë parë këtë video të postuar në YouTube, në të cilën babai bind të birin të ecë në vend të vozitjes me makinë.
Babai disa herë thotë “jo”, derisa djali i përgjigjet “po”. Në një moment babai ndryshon përgjigjen e tij thotë “po” dhe më pas djaloshi i përgjigjet “jo” dhe menjëherë fillon të ecë.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi