Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Pikturë tigri me tri femra lakuriq

Shko poshtë

Pikturë tigri me tri femra lakuriq

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Apr 21, 2011 4:41 pmArtisti Craig Tracy ka gjetur një mënyrë për t’i dhënë punës së tij thellësinë e duhur, duke përdorë femrat lakuriq si pëlhurë për të krijuar piktura tigrash.
Craig Tracy punoi me tri modele për 24 orë për të krijuar imazhe të një specie tigrash të cilët jetojnë në Kinë e që konsiderohen si specie në zhdukje.

Artisti 43 vjeçar, nga New Orleansi, ka pikturuar në më shumë se 400 trupa. Ai tha: “Të gjitha modelet e mia janë vullentare. Ato më gjejnë mua.”
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi