Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Berberi që përdorë flakën në vend të gërshërëve (Video)

Shko poshtë

Berberi që përdorë flakën në vend të gërshërëve (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Apr 21, 2011 4:40 pm

Warren Lewis është berber i njohur në mbarë botën i cili qethë klientët duke ua djegur flokët. Me këtë zanat ai merret për më shumë se 50 vjet, ndërsa deri më tash ka pasur vetëm një aksident, për të cilin fajtor ishin kemikaliet në flokët e klientit për të cilat ai nuk dinte gjë.
Sipas tij është emërtuar edhe një rrugë në Memphis, edhe pse ende po e ushtron këtë zanat, Lewis thotë se mezi po e pret pensionin.

Teknikën e djegies së flokëve të cilën e ka përkryer me kalimin e viteve, e kishte mësuar kur ishte djalë i ri dhe duhej t’i hiqte pendalt e pulave të cilat i përgatiste për t’i ngrënë. Përveç se ishte frizer aktiv për 50 vjet, ai kurrë nuk mori asnjë ditë të lirë, ishte njeri shumë pozitiv duke ndihmuar familjet e varfra.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi