Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Magjia e “Vijës së Qumshtit” (video)

Shko poshtë

Magjia e “Vijës së Qumshtit” (video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Apr 21, 2011 4:39 pm

Videoja e xhiruar nga i riu suedez, Tereje Sorgjerd, që tregon magjinë e “Vijës së Qumshtit” në hapsirë, ka bërë që ky filmim të bëjë xhiron e botës dhe të trasmetohet në të gjitha mediat ndërkombëtare, përfshi këtu CNN, NBC, Yahoo.
Kjo video është filmuar nga mali më i lartë në spanjë, “El Teide” dhe është realizuar brenda shtatë ditësh nga data 4-11 Prill.

“Gjatë një jave mund të kem fjetur vetëm 10 orë gjumë për të realizuar këtë perlë”, - shprehet Sorgjer. Vetëm në tre ditët e para, ky filmim është parë 1.6 milionë herë në Youtube. Shiheni, nuk do t’iu zhgënjejë.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi