Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Kryejeni nevojën me stil (Video)

Shko poshtë

Kryejeni nevojën me stil (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Apr 21, 2011 4:38 pmFirma amerikane Kohler prodhoi një WC ultra moderne, në të cilën derisa kryeni nevojën, ju keni mundësi të nxeni prapanicën dhe këmbët tuaja. Me mdoelin e ri Numi, firma ka shkuar edhe nëj hap më tutje në mënyrë që blerësve tu ofrojë një përvojë sa më luksoze derisa kryejnë nevojën.
Guaska e WC-së është e pajisur me pllakë kompjuterike, zërim dhe touch-screen, një teledirigjues për të gjitha komandat, prej lëshimit të ujit deri tek lëshimi i muzikës.

Natyrisht WC-ja ka edhe freskuesin automatik të ajrit, ulësen e cila aktivizohet me lëvizje, dritën si dhe opcionin ekologjik të lëshimit të ujit, dhe e tërë kjo kushton 6.280 dollarë.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi