Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Njihuni me Tomin dhe Jerryn në jetën e vërtetë

Shko poshtë

Njihuni me Tomin dhe Jerryn në jetën e vërtetë

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Apr 18, 2011 8:36 pmA keni menduar se si duken Tomi dhe Jerry në jetën e vërtetë? Për këtë është kujdesur fotografi amator Bill McIntosh (81 vjeçar).
Ai xhiroi macen dhe miun duke “luajtur” dhe e tëra duket mu sikur në filmin e animuar, ku secili prej tyre mundohet ta mashtrojë tjetrin.

McIntosh tha se nuk mund ta besonte atë që po shihte me sy, shkruan Daily Mail.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi