Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

700 nxënës kinezë performuan “moonwalk” (Video)

Shko poshtë

700 nxënës kinezë performuan “moonwalk” (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Apr 18, 2011 8:35 pm

Më shumë se 700 nxënës të një shkolle fillore në krahinën Chongqing të Kinës vallëzuan nën ritmet e këngës “Dangerous” të Michael Jacksonit, ndërsa videoja e postuar në youTube menjëherë u bë senzacion në internet.
Nxënësit e stërvitur mirë performuan për mrekulli vallëzimin e stilit “moonwalk” dhe befasuan një numër të madh të shikuesve nga mbarë bota.

“Zgjedhja e kësaj kënge ishte e rastësishme. Fëmijët janë kënaqur. Ata e kanë përvetësuar shumë shpejtë këtë lloj vallëzimi”, tha njëri prej producentëve të videos, Wang Zhonghua.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi