Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

U zgjua nga gjumi dhe u bë i famshëm! (Video)

Shko poshtë

U zgjua nga gjumi dhe u bë i famshëm! (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Apr 15, 2011 11:18 am

Kur flasim për fëmijët, mjafton ta kemi një kamerë në dorë pasi kurrë nuk e dini se çfarë janë në gjendje të bëjnë në mënyrë spontane.

Në këtë rast, këtë fëmijë simpatik e zgjoi nga gjumi muzika rap, ndërsa reagimi i tij e bëri të famshëm në YouTube...

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi