Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Martohen si i ka ‘falë’ Zoti

Shko poshtë

Martohen si i ka ‘falë’ Zoti

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Apr 15, 2011 11:17 amMelanie Schachner, 26 vjeçare, dhe Rene Schachner, 31 vjeçar, lidhën kurorë ashtu si i ka falur Zoti në përpjekje për ta gjetur një mënyrë që të mos e harrojnë kurrë ditën e dasmës.

Nusja me vetëm një vello dhe një kapelë për të mbuluar krenarinë e dhëndrit ata pozuan për fotografinë zyrtare të martesës. Çifti u nis drejtë shërbimit të ofiqarisë dhe doli para miqve dhe familjarëve para se të vazhdonin dasmën në një kështjellë.

Melanie tha: “Neve nuk na vjen turp për trupat tanë dhe dëshiruam diçka ndryshe. Po ashtu kam kursyer duke mos e blerë fustanin e nusërisë”.

Megjithatë 250 të ftuarit në dasmë nuk u detyruan të shkojnë në dasmë lakuriq.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi