Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Arrestohet politikani - vjedh letrat e WC-së

Shko poshtë

Arrestohet politikani - vjedh letrat e WC-së

Mesazh nga Juѕт٠ prej Wed Apr 13, 2011 6:38 pmPolicia gjermane në Berlin, arrestoi një politikan me dyshimin se ka vjedhur letrat e WC-së. Shtëpiakët vërejtën se mungojnë dyqind role të letrës së WC-së dhe vendosën ta kërkojnë fajtorin.

Gjurmët çuan te politikani 24 vjeçar Frank-Michael John, anëtar i partisë majtiste Die Linke, e cila merr pjesë në punën e këshillit rajonal Straisund në veri të Gjermanisë.

Shtëpiakët e kapën hajnin derisa po dilte nga WC-ja me një role letre në dorë, ndërsa rolën tjetër e kishte futur në çantë. Lajmin për arrestimin e tij e vërtetoi edhe policia lokale.

“Jemi duke vazhduar hetimet lidhur me dyshimin për vjedhje të disa sendeve me vlerë të vogël”, tha zëdhënësi i policisë dhe shtoi se vlera e tërë pronës së përvetësuar ilegalisht nuk është më e madhe se 100 euro.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi