Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Një UFO gjigante xhirohet mbi centralin atomik në Fukushima

Shko poshtë

Një UFO gjigante xhirohet mbi centralin atomik në Fukushima

Mesazh nga Juѕт٠ prej Wed Apr 13, 2011 6:37 pmShtëpia televizive gjermane NDR publikoi një xhirim të një objekti të panjohur mbi centralin atomik Fukushima që mjaftoi për adhuruesit e fanta-shkencës për të nisur rrëfimin për UFO-n gjigante. UFO-ja gjigante me ngjyrë të bardhë shihet në sekondën e 55-të të xhirimit. Objekti duket vërtetë i madh dhe disa sekonda rri pezull mbi centralin atomik.

Ata që besojnë në teoritë e konspiracionit dhe ekzistimin e UFO-ve e zënë si fakt të kryer që ky xhirim është publikuar nga një shtëpi mediale dhe nuk është produkt i ndonjë amatori siç ndodh rëndomë.

Portali i cili merret me dokumentimin e këtyre dukurive “Allnewsweb.com” shkruan se UFO-t janë dukuri e shpeshtë në vendet ku ndodhin tërmete të mëdha ose ku ndodhen centralet atomike.

Në këtë portal shkruan se vetëm disa ditë pas tërmetit shkatërrues në Japoni është vërejtur një grup i madh i fluturakeve të paidentifikuara. Se a është fjala edhe për një mashtrim tjetër gjykojeni vetë.avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi