Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Kulla nga kutitë Lego e lartë 31.2 metra

Shko poshtë

Kulla nga kutitë Lego e lartë 31.2 metra

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Apr 11, 2011 6:31 pmKullën më të lartë nga kutitë lego e ndërtuan të shtunën në Sao Paolo të Brazilit duke thyer kështu rekordin botëror.

Kulla është e lartë 31.19 metra ndërsa është ndërtuar për katër ditë, njoftoi CNN.avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi