Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Hajni ia dërgoi viktimës një buqetë lulesh dhe e falënderoi për paratë

Shko poshtë

Hajni ia dërgoi viktimës një buqetë lulesh dhe e falënderoi për paratë

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Apr 09, 2011 8:39 am

Hajni ia dërgoi viktimës një buqetë lulesh dhe e falënderoi për paratë

Një grua nga Rhode Island e New Yorkut u mërzit shumë kur kuptoi se dikush pa dijeninë e saj kishte shpenzuar 2400 dollarë nga karta e saj e kreditit, por edhe përkundër kësaj hajni dëshiroi ta fyej edhe më shumë, duke ia dërguar edhe një buqetë me lule me mbishkrimin: “Faleminderit për paratë tuaja”. Buqetën e luleve me vlerë 65 dollarë ia la dikush para derës.

Bank of America kontaktoi gruan në mars dhe i tregoi se dikush kishte tërhequr qindra dollarë nga karta e saj e bankës. Ata ia mbyllën xhirollogarinë dhe thanë se gruaja është përgjegjëse për dëmin e shkaktuar.

Por shpejtë ajo pranoi një buqetë lulesh dhe thirri policinë. Gruaja, emrin e së cilës policia nuk e bëri publik, u shqetësua pa masë pasi hajni dinte edhe adresën e saj. Ajo shpreson se hajni “falënderues” i cili i shpenzoi paratë nëpërmjet internetit, do të zbulohet, shkruan Daily Mail. /
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi