Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Shkroi temën e diplomës për aventurat e saj seksuale gjatë studimeve

Shko poshtë

Shkroi temën e diplomës për aventurat e saj seksuale gjatë studimeve

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Apr 09, 2011 8:37 am

Shkroi temën e diplomës për aventurat e saj seksuale gjatë studimeve

Amerikania Karen Owen vendosi të shkruajë një punim diplome kreative dhe edukative në të njëjtën kohë. E titulloi: “Edukimi jashtë shkollës: Perfeksionimi në rajonin e studimit horizontal”. Ajo bëri një analizë lidhur me burrat me të cilët fjeti gjatë studimeve, ndërsa pikët i ndau bazuar në qëndrueshmërinë, madhësinë e penisit, kreativitetin në shtrat, tërheqjen, argëtimin, agresivitetin dhe shkallën e argëtimit, ndërsa pikë shtesë fituan edhe ata me zë të bukur.

Adhuruesja e seksit për një natë ka fjetur me djemë në vende të ndryshme, përfshirë edhe librarinë e universitetit.

Më së tepërmi i pëlqenin sportistët, ndërsa të gjitha këto i arsyetoi në 42 faqe pune të përcjella me 13 fotografi të të dashurve të cilët i ka veçuar për këtë “hulumtim”. Megjithatë, puna e saj rrjedhi disi në internet, ndërsa deri më tash atë e kanë lexuar dhjetra mijëra njerëz, ndërsa emri i saj është përmendur edhe në lajme.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi