Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Dëshmitarë të shumtë xhiruan UFO?!

Shko poshtë

Dëshmitarë të shumtë xhiruan UFO?!

Mesazh nga Juѕт٠ prej Tue Apr 05, 2011 2:31 pm

Dëshmitarë të shumtë xhiruan UFO?!

Një dukuri interesante ka befasuar banorët e Chicagos në orët e mbrëmjes më 3 prill. Shumë dëshmitarë njoftuan për ngjarjen, ndërsa ka edhe nga ata që incizuan me kamerat e tyre. Xhirime të reja publikohen orë pas ore, ndërsa ende nuk është dhënë ndonjë sqarim zyrtar.

Për shkak të numrit të madh të dëshmitarëve ngjarja është regjistruar nga kënde të ndryshme, ndërsa në të gjitha xhirimet shihet një formacion i dritave ngjyrë portokalli të cilat ngadalë lëvizin nëpër qiellin e natës.

Dëshmitarët thonë se dritat fillimisht lëviznin në linjë të drejtë, ndërsa pas një kohe filluan të krijojnë një formacion tjetër.

Këtë dukuri interesante për momentin nuk mund ta sqarojnë as meteorologët dhe as zyrtarët e aeroportit. Shumica mendojnë se kanë parë fluturaket jashtëtokësore, por ka edhe prej atyre që besojnë se ky është një rreng me fishekzjarre i regjistruar më herët edhe në disa vende tjera të Amerikës.

Deri më tash askush nuk e mori përgjegjësinë për dritat misterioze kështu që të gjitha mundësitë janë të hapura.

Xhirimet të cilat kanë regjistruar dëshmitarët, si dhe raportin e lajmeve, mund t’i shihni këtu.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi