Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Kush ia ka dhënë këtij patentë shoferin?(Video)

Shko poshtë

Kush ia ka dhënë këtij patentë shoferin?(Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Apr 01, 2011 3:52 pm

Edhe një pamje e pazakontë vjen “besoni ose jo” nga rrugët e Rusisë, e cila sikur të ishte xhiruar nga ndonjë film aksion komedi ose sikur të vinte nga bota e stripave të Alan Ford.

Tipi pa u mërzitur fare nget makinën me “haubë” të ngritur!

Shiko videon:

https://www.youtube.com/watch?v=0ZP-35Bb9aY&feature=player_embedded
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi