Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Shikojeni këta fëmijë të pabesueshëm me kitara

Shko poshtë

Shikojeni këta fëmijë të pabesueshëm me kitara

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Apr 01, 2011 3:51 pm

Pesë fëmijë performuan në shfaqjen e kopshti në qytetin Chongjin të Koresë së Veriut duke ekzekutuar muzikë në kitara. Nëse përjashtojmë mësuesit dhe prindërit e tyre, pak kush ka pritur një gjë të tillë.

Fëmijët janë aq mirë të akorduar derisa luajnë në kitara sa që duket se në skenë është vetëm një kitarë e vetme.

Ata përveç teknikës së përkryer dhe tempit fascinues të bëjnë për vete edhe me koreografinë simpatike.

Shikojeni videon:

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi