Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Edhe një dukuri e pazakontë mbi Japoninë

Shko poshtë

Edhe një dukuri e pazakontë mbi Japoninë

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Apr 01, 2011 3:49 pm

Pas katastrofës që ndodhi, Japonia është në qendër të vëmendjes së mbarë botës. Por me sa duket gjendjen në Japoni nuk po e vështrojnë vetëm njerëzit. Në një video të publikuar e cila vjen nga Fukushima janë xhiruar fluturake interesante me prejardhje të panjohur.

Përveç se kjo teori u shkon për shtati atyre se jashtëtokësorët kanë interesa të veçanta në katastrofat që ndodhin në tokë, qoftë nëse po përpiqen të na shpëtojnë ose na mbysin krejt, kjo video i paraqet UFO-t në një formë krejtësisht tjetër.

Për dallim nga mënyra se si janë incizuar më parë, UFO-t kësaj radhe vendosën të na paraqiten edhe me pak koreografi. Fluturimi i tyre i sinkronizuar mund të shihet në videon që do t’ua prezantojmë, ndërsa pritet të konfirmohet nëse në video vërtetë janë fluturaket jashtëtokësore ose ky është vetëm ndonjë fenomen i çuditshëm i natyrës.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi