Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

“Profesoreshë të kam parë në filma për të rritur”

Shko poshtë

“Profesoreshë të kam parë në filma për të rritur”

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Apr 01, 2011 3:47 pm

Jetën sekrete të profesoreshës si aktore e filmave pornografik e zbuloi një nxënës i cili ia kërkoi asaj një autograf pasi i kishte pëlqyer filmi në të cilin ajo “aktronte”, shkruan Daily Mail.

Profesoreshën me emrin artistik Samantha Ardente, shkolla e mese Etchemins në Quebec City e suspendoi për dy javë. Ylli i filmit “Serial Abusers 2” refuzoi t’ia jepte nxënësit autografin dhe i kishte thënë se duhet të mos ua tregojë nxënësve tjerë këtë zbulim.

Megjithatë nxënësi nuk mundi të durojë pa e ndarë këtë tregim me shokët. Kjo ngjarje shpejtë mbërriti tek drejtori i cili menjëherë e zëvendësoi derisa të mos vendoset për fatin e saj.

“Edhe pse nuk ka punuar drejtpërdrejtë me nxënësit, duhet ta shqyrtojmë ndikimin e këtij tregimi tek ajo, nxënësit dhe personelin”, thanë zyrtarët e shkollës.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi