Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Keith Macdonald babai i dhjetëra fëmijëve

Shko poshtë

Keith Macdonald babai i dhjetëra fëmijëve

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Dec 04, 2010 10:11 amKeith Macdonald ka vite që mban titullin e babait më kontrovers në Britaninë e Madhe. 25-vjeçari i papunë tashmë ka dhjetëra pasardhës, ndërsa së shpejti do të lindin edhe katër fëmijë të tij.

Keith është i lindur në Washington, ndërsa për ruajtjen e fëmijëve ndan vetëm pesë funte në javë. Të gjitha shpenzimet tjera i mbulon shteti. Keith ka fëmijë me dy gratë e tij të reja, njëra nga ish e dashura pret një fëmijë tjetër.

Po ashtu një grua tjetër, e cila edhe në të kaluarën ia kishte lindur një fëmijë, tash pret binjakë dhe thotë se babai i tyre është Keithi.

Macdonald është enigmë e vërtetë pasi numri i saktë i fëmijëve të tij ende nuk dihet. Ka pranuar deri më tash tetë fëmijë dhe thotë se pret edhe gjashtë, derisa ish dashnorja e tij thotë se ai ka njëmbëdhjetë fëmijë dhe pret edhe tetë të tjerë të lindin.

Sipas të dhënave zyrtare, Keith ka dhjetëra fëmijë, ndërsa edhe sa priten të lindin, një Zot e di.

Keith momentalisht është i fejuar me Amyn, 32 vjeçe, edhe ajo e papunë, e cila është shtatzënë.

Keith për numrin kaq të madh të fëmijëve fajëson kualitetin e dobët të kondomëve, sipas tij, ata gjithmonë disi shpërthehen. Ai për herë të parë u bë baba kur ishte vetëm 14 vjeç.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi