Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Deshmoret e UQK-se pjesa 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Deshmoret e UQK-se pjesa 2

Mesazh nga SerGio prej Sun Mar 20, 2011 11:58 pm

Dëshmorët e UÇK-së pjesa 2

Fadil Ismet Deliqi 1956 Mitrovicë 1999 Vaganicë
Fadil Kabashi 1959 Sopi 1999 Bukosh
Fadil M. Balaj 1979 Rimanishtë 1999 Rimanishtë
Fadil Muhamet Balaj 1977 Korishë 1998 Pashtrik
Fadil R. Ferati 1963 Randbravë 1999 Randobravë
Fadil S. Krasniqi 1968 Pastasel 1999 Pastasel
Fadil Sejdiu 1972 Bradash 1998 Kaqandoll
Fadil Tafil Franca 1968 Mitrovicë 1999 Shipol
Fadil Xhevat Bunjaku 1966 Biçec 1999 Biçec
Fadil. Izahir Çaka 1961 Bobaj 1999 Rakoc
Fahri Bici 1979 Prishtinë 1999 Prishtinë
Faik Ali Dragaj 1979 Leqinë 1999 Leqinë
Faik B. Hajrizi 1972 Kotor 1998 Radishevë
Faik Beqir Çabrati 1982 Planejë 1999 Koshare
Faik H. Rama 1972 Rahovec 1998 Rahovec
Faik Ibrahimi 1981 Kumanvë 2001 Mateç
Faik Imer Goxhuli 1976 Makërmal 1999 Tërstenik
Faik Jahë Ukëhaxhaj 1963 Carrabreg 1998 Carrabreg
Faik Qabrati 1982 Planejë 1999 Pashtrik
Faik Tafil Mjekiqi 1964 Grabofc 1998 Grabofc
Faruk Brahim Murati 1981 Treboviq 1999 Sejnovë
Faruk I. Rama 1976 Shkabaj 1999 Shkabaj
Faruk Kamer Elezi 1977 Gjergjevik i V. 1998 Grabanicë
Faruk Nazmi Beqiri 1974 Ceceli 1999 Melenicë
Faruk Vesel Dogani 1968 Kaçanik 1999 Rakoc
Faruk Zymer Zekaj 1978 Radafc 1999 Jabllanicë
Fatime Hamëz Jashari 1989 Prekaz i Po. 1998 Prekaz i Po.
Fatime Zeqir Hetemi 1977 Bistricë( Shalë) 1998 Gllanasellë
Fatmir Avdyl Horuni 1956 Biçec 1999 Kaçanik
Fatmir F. Berisha 1969 Prizren 1998 Jeshkovë
Fatmir H. Hyseni 1976 Sllatinë 1999 Guri Bardhë
Fatmir Ibishi 1964 Uglar 2001 Konçul
Fatmir Hajrush Ahmeti 1976 Lubovec 1998 Lubovec
Fatmir Haki Kërçeli 1969 Softaj 1999 Koshare
Fatmir Imer Hoti 1974 Jashanicë 1998 Burojë
Fatmir Jonuz Krasniqi 1974 Pagarushë 1999 Pagarushë
Fatmir R. Isufi 1970 Qikatovë 1998 Baicë
Fatmir Rexhep Doçi 1978 Tropojë 1998 Smolicë
Fatmir Sh. Selmani 1976 Repë 1999 Repë
Fatmir Smajl Nimanaj 1973 Gllogjan 1999 Zhebel
Fatmir Xh. Shala 1971 Kopiliq 1998 Kopiliq
Faton Nazif Xhylani 1981 Baicë 1998 Junik
Faton Qerim Gashi 1978 Sferkë 1999 Sferkë
Faton Zeqir Nikqi 1978 Hereç 1999 Shtupeq
Fatos E. Zhuniqi 1955 Bellacerkë 1999 Bellacerkë
Fatos Muhamet Ademaj 1980 Katundi i Ri 1999 Padesh
Fatos Sherif Krasniqi 1970 Negroc 1998 Negroc
Fazli Binak Beqiri 1952 Açarevë 1999 Açarevë
Fazli Fetahu 1971 Podujevë 1999 Surdull
Fazli Halit Krasniqi 1974 Negroc 1999 Negroc
Fazli Haxhi Jakupi 1971 Baks 1999 Dashefc
Fazli Kabashi 1961 Mohlan 1999 Dubravë
Fehmi Bajrush Rama 1976 Likoc 1999 Rakinicë
Fehmi Kastrati 1978 Kishnarekë 1998 Lladroc
Fehmi M. Lladrovci 1956 Gllanasellë 1998 Gllanasellë
Fehmi Miftar Shala 1977 Cërmjan 1999 Kralan
Fehmi Nazif Demiqi 1972 Abri 1999 Beleg
Fehmi Vesel Preteni 1974 Melenicë 1999 Tamnik
Fehmi Ymer Berisha 1964 Rogovë 1998 Rogovë
Fehmi Zukë Fetahu 1979 Çirez 1999 Shtuticë
Feim A. Gashi 1971 Drenoc 1998 Bellacerkë
Feim Morina 1966 Samadraxhë 1998 Shqipëri
Fejsal Skënder Hoti 1978 Krushë 1998 Tuzus (Prizren)
Fejzë Feriz Ramadani 1975 Shtuticë 1998 Shtuticë
Fekë Fejzë Durmishi 1954 Rakinicë 1998 Rakinicë
Ferat B. Aliu 1980 Përpellac 1999 Përpellac
Ferid Esat Curri 1974 Mazgit 1999 Grabofc
Feride Ramadan Jashari 1954 Prekaz 1998 Prekaz
Feriz A. Susuri 1969 Zhur 1999 Jeshkovë
Feriz Bibaj 1974 Lladrofc 1999 Lladrofc
Feriz F. Guri 1970 Nikaj 1999 Gorancë(Kaçanik)
Feriz Hasan Blakaj 1964 Vrellë 1999 Lubozhdë
Feriz R. Selimi 1966 Radishevë 1998 Vitak
Feriz Sh.Thaçi 1975 Llapushnik 1999 Llapushnik
Ferki Ali Aliu 1970 Pantinë 1999 Kçiç
Fetah Adem Selca 1971 Beran 1999 Gllavicë
Fetah Ali Kiqina 1976 Baicë (Gllogovc) 1999 Baicë
Fetah Gega 1966 Studençan 1999 Shirokë
Fetah Hasan Krasniqi 1972 Gjergjevik 1998 Dobrosh
Fetah O. Rexhepi 1954 Randobravë 1999 Randobravë
Fetah S. Sylejmani 1968 Shajne 1999 Gorozhup
Fetah Sylejman Sylejmani 1968 Shajne 1999 Koshare
Feti J. Haxholli 1975 Marec 1999 Viti
Fisnik Bajram Salihu 1978 Morinë 1999 Koshare
Fitim Adem Jashari 1981 Prekaz 1998 Prekaz
Fitim I. Duraku 1975 Krushë 1999 Pagarushë
Fitim Selman Rexha 1981 Jabllanicë 1999 Rakoc
Fitush Rr. Kukaj 1982 Prishtinë 1999 Koshare
Fitush Rrustem Kukiqi 1982 Prishtinë 1999 Në Kufi
Flamur Perteshi 1982 Duhël 1998 Greiçec
Florim Baki Maliqi 1977 Ferizaj 1999 Koshare
Florim Elez Sejdiu 1976 Smolicë 1999 Shishman
Florim Nebih Krasniqi 1979 Drenoc - Drenoc
Florim S. Imeri 1976 Zllatar 1999 Zllatar
Flurim Gashi 1969 Mohlan 1968 Budakovë
Françesko Giuseppe Bider 1961 Itali 1999 Koshare
Fadil Agush Kuçi 1974 Lutogllavë 1999 Istog
Faik Tahir Jashari 1963 Prekaz 1998 Prekaz
Fatime Bazaj 1979 Prekaz 1998 Prekaz
Fatime Sadik Jashari 1972 Prekaz 1998 Prekaz
Fatmir Dalip Selmani 1976 Gllamnik 1998 Llapashticë
Faton Vesel Sharani 1978 Gërdoc 1999 Dyz
Fitim Dinë Jakupaj 1975 Cerovikë 1998 Negrovc
Gafurr Xh. Loku 1949 Paldenicë 1999 Paldenicë (Kaçanik)
Gani Bislim Musa 1964 Bajgorë 1999 Bajgorë
Gani Halit Helshani 1955 Kroikovë 1998 Në kufi
Gani Hamdi Saramati 1968 Petrovë 1999 Gorozhup
Gani Hasan Zogaj 1973 Rixhevë 1998 Në kufi
Gani Kastrati 1975 Nekoc 1998 Luzhnicë
Gani Musë Balaj 1960 Isniq 1998 Isniq
Gani Paçarizi 1964 Lubizhdë 1998 Bellacerkë
Gani Qerim Kelmendi 1948 Lutogllavë 1999 Tërstenik
Gani Ramadan Smajli 1972 Zhebel 1999 Rogovë
Gani Salih Uka 1972 Ticë 1999 Ticë
Gani Vehbi Bajrami 1966 Randobravë 1999 Randobravë
Gani Xh. Paçarizi 1967 Lubizhdë 1998 Rahovec
Gani Xhemë Paçarizi 1967 Lubizhdë 1998 Sopniq
Ganimete A. Xhylani 1979 Baicë 1998 Açarevë
Gaspër Ndue Karaçi 1961 Ujzë 1999 Bishtazhin
Gazmned Arifi 1983 Tanushë 2001 Malinë
Gazmend Aliaj 1978 Mushtisht 1999 Mushtisht
Gazmend Fazli Imeri 1976 Ponoshec 1999 Në burg (Dubravë)
Gazmend Hasan Ramaj 1972 Hereç 1998 Koshare
Gazmend Hysen Mehmetaj 1978 Gllogjan 1998 Gllogjan
Gazmend Qerim Baliu 1977 Mitrovicë 1999 Vaganicë
Gazmend Selman Lokaj 1974 Prejlep 1998 Drenoc
Gazmend Zenel Berisha 1968 Pejë 1999 Koshare
Gazmend Zeqir Zeqiri 1972 Kopiliq 1999 Kopiliq
Genc Mustafë Bytyçi 1971 Gjakovë 1999 Vrojtore
Gëzim Hamza 1963 Rahovec 1998 Rahovec
Gëzim F. Mullabazi 1977 Rahovec 1998 Rahovec
Gëzim H. Morina 1976 Arllat 1999 Koshare
Gëzim Hajdin Duçi 1975 Ponoshec 1998 Smolicë
Gëzim Hamza 1963 Rahovec 1998 Rahovec
Gëzim Haxhi Morina 1976 Gjergjicë 1999 Molliq
Gëzim Miftar Pepshi 1977 Junik 1998 Ponoshec
Gëzim Qazim Ademaj 1981 Ratish 1999 Rogovë
Gëzim Rasim Rama 1978 Kollë 1999 Strofc
Gëzim S. Sahiti 1974 Pojatë (Ferizaj) 1999 Koshare
Gëzim Shaban Dervishaj 1978 Irzniq 1998 Gerdajë
Gjokë Hilë Ndrecaj 1962 Bitesh 1999 Dubravë
Gjylsere Sahiti 1978 Hotël 2001 Nakushtak
Gursel H. Sylejmani 1961 Sadovinë 1998 Jezerc
Habib A. Zeka 1956 Rakinicë 1998 Kaqandoll
Habib B. Sejdiu 1964 Smirë 1999 Smirë
Habib Halil Berisha 1965 Gurbardh 1998 Rahovec
Habib J. Gashi 1979 Nagafc 1999 Hoçë
Habib Zogaj 1973 Lladrofc 1998 Luzhnicë
Hadie M. Spahiu 1966 Rahovec 1999 Bellacerkë
Hafir Elshani 1963 Sllapuzhan 1998 Vraniq
Hafir Imri Bajrami 1980 Zborc 1998 Pashtrik
Hajdar A. Shala 1977 Hatmagje 1999 Jashkovë
Hajdar Idriz Ademi 1974 Ponoshec 1998 Smolicë
Hajdar Ramadan Lokaj 1975 Sllup 1998 Koshare
Hajdar Ramadan Thaçi 1962 Hereç 1998 Koshare
Hajdar Sylë Agaj 1945 Deçan 2000 Gramaçel
Hajdin Misin Abazi 1968 Zhabel 1999 Zhabel
Hajdin S. Haliti 1961 Orllan 1999 Orllan
Hajredin Bajrami 1962 Leletiç 1999 Blinajë
Hajriz Haxhi Morina 1973 Drenoc 1998 Drenoc
Hajriz Muhadin Muhadini 1971 Dremjak 1999 Mollapolc
Hajrullah S. Abdullahu 1949 Krilevë 1999 Krilevë
Hajrush Avdullah Demaj 1974 Dobrushë 1999 Beleg
Hajrush Mehmet Elezaj 1973 Radafc 1999 Lubozhdë
Hajrush R. Berisha 1958 Brestofc 1999 Brestofc
Haki Abaz Ahmetxhekaj 1975 Rudicë 1998 Dobërdol
Haki Ali Krasniqi 1959 Vranoc 1999 Lajthi (Gllogovc)
Haki Behlul Prokshi 1974 Verbofc 1999 Verbofc
Haki Dinë Kameraj 1963 Lebushë 1998 Lebushë
Haki Liman Krasniqi 1973 Negroc 1998 Negroc
Hakif Zejnullahu 1962 Lladrofc 1997 Pestovë
Halil Bajraktari 1969 - 1999 Koshare
Halil Haxhi Alia 1975 Kodrali 1998 Kodrali
Halil Islam Thaçi 1951 Çifllak 1999 Strellc
Halil Mehmet Bajraktari 1969 Gllogoc 1999 Molliq
Halil Meta 1967 Kroimir 1999 Divjakë
Halil Muhamet Gashi 1972 Landovicë 1999 Burrel
Halil N. Ahmetaj 1970 Kabash 1999 Kabash
Halim M. Çallapeku 1958 Tërstenik 1999 Gllobar
Halim R. Bajraktari 1978 Gllogoc 1999 Kosmaç
Halim Sefer Brahimi 1969 Kozhicë 1999 Kozhicë
Halit Asllan Asllani 1961 Brovinë 1998 Smolicë
Halit Qerkin Salihu 1967 Druar 2000 Vushtrri
Halit R. Coka 1974 Ballore (Tiranë) 1999 Ratishë
Halit Rizah Coka 1974 Tiranë 1999 Ratishë
Hamdi Berisha 1958 Carravran 1998 Rahovec
Hamdi Bilall Çeta 1968 Trubohoc 1999 Kashicë
Hamdi Brahim Sheremeti 1976 Shipol 1999 Në kufi
Hamdi Gashi 1932 Peçan 1999 Semetisht
Hamdi Ibish Berisha 1977 Ruhot 1999 Rogovë
Hamdi Ismet Krsaniqi 1966 Zhilivodë 1999 Studime
Hamdi K. Hasani 1940 Kllodernicë 1999 Kllodernicë
Hamdi Kadri Ferati 1971 Çirez 1999 Verbofc
Hamdi Qazim Ferati 1959 Sfarçak 1999 Studime
Hamdi Qemajl Hajrizi 1973 Strofc 1998 Apterushë
Hamdi S. Sejdiu 1958 Repë 1999 Repë
Hamdi Sadri Berisha 1958 Gurbardh 1998 Rahovec
Hamëz Ali Thaçi 1963 Xerxë 1999 Koshare
Hamëz Arif Ukaj 1955 Romajë 1998 Pashtrik
Hamëz Shaban Jashari 1950 Prekaz 1998 Prekaz
Hamit Halit Lladrofci 1920 Gllanasellë 1998 Gllanasellë
Hamit Hysen Jashari 1934 Prekaz 1998 Prekaz
Hamit Maliq Hyseni 1953 Oshlan 1998 Oshlan
Hamit Shaip Thaçi 1970 Landovicë 1999 Jeshkovë
Hamzi Bytyçi 1965 Peçan 1998 Peçan
Hamzi Hysen Zyberi 1976 Madanaj 1999 Madanaj
Hanif Ali Muja 1964 Struzhë 1999 Stuzhë
Hanumshahe A. Abdullahu 1961 Gjilan 1999 Zhegoc
Harun Nebih Beka 1951 Gushafc 1999 Koshare
Harun Sh. Kosumi 1982 Sllupçan 2001
Hasan Bajram Hasani 1971 Poklek 1998 Poklek
Hasan Bajram Tahiri 1953 Hereç 1998 Koshare
Hasan Hazir Osmani 1972 Nivokaz 1998 Deve
Hasan R. Jashari 1976 Brecë 1999 Ahishtë
Hasan S. Dema 1970 Pollatë 1999 Pollatë
Hasan Sali Çerkini 1975 Zaskok 1999 Koshare
Hashim N. Gashi 1962 Landovicë 1999 Landovicë
Hashim Qazim Zeka 1955 Vojnik 1999 Turiçec
Hasim J. Maliqaj 1966 Billushë 1998 Lubiçevë
Hasim Misin Halilaj 1973 Gllogjan 1999 Zhebel
Hasim S. Berisha 1957 Lez 1998 Lez
Hasip Emerllahu 1961 Hotël 2001 Mateç
Haxhi Hajdar Kleçka 1976 Kleçkë 1999 Rugovë
Haxhi Halil Hoti 1967 Rogovë 1998 Pashtrik
Haxhi Haxhaj 1967 Greikoc 1999 Gallushë
Haxhi Mustafë Tolaj 1960 Prejlep 1998 Voksh
Haxhi R. Krasniqi 1964 Prapaçan 1998 Prapaçan
Haxhi Shala 1973 Kleçkë 1999 Rugovë
Hazir Avdyl Mala 1941 Tipla 1998 Bajram Curr
Hazir Selimaj 1954 Greikoc 1998 Gorozhup
Hazir Selman Kryeziu 1945 Bubavec 1998 Bubavec
Haziz Rasim Tolaj 1965 Prizren 1999 Padesh
Hetem A. Hasaj 1964 Gabrricë 1999 Gajre
Hetem Cenë Rexhaj 1969 Jab. 1999 Në kufi (M. Zi)
Hida I. Hoti 1976 Krushë 1998 Pashtrik
Hidajet Hasan Mazreku 1975 Gotiq 1999 Semetisht
Hidajete Rifat Jashari 1980 Prekaz 1998 Prekaz
Hilmi Binak Morina 1954 Vrojakë 1998 Bratatin
Hilmi H. Hoti 1980 Carrallukë 2001 Hotël
Hilmi Isa Shala 1978 Dubovik 1998 Mylyshec
Hilmi Osman Bërdynaj 1966 Radafc 1999 Radafc
Hilmi Sokol Sheqiri 1967 Baks 1999 Verbofc
Himë Rasim Haradinaj 1981 Gllogjan 1998 Gllogjan
Hisen N. Rexhepi 1970 Celinë 1999 Jeshkovë
Hyra Emini 1975 Ferizaj 2001 Gosivarë
Hysen Avdyl Ademi 1944 Molliq 1999 Koshare
Hysen Hoti 1976 Samadraxhë 1999 Samadraxhë
Hysen Kadri Bujupaj - Istog 1998 Bishtazhin
Hysen Malë Arifi 1964 Pacaj 1998 Dobrosh
Hysen Mon Mehmeti 1967 Gjakovë 1999 Bogiqe
Hysen Rifat Sopi 1972 Janqist 1999 Magjare
Hysen Rr. Elezi 1948 Sllatinë 1999 Sllatinë
Hysen Shaban Salihaj 1975 Shushicë (Istog) 1998 Shushicë
Hysen Ukë Komoni 1980 Dardania 1998 Gorozhup
Hysni Emin Berisha 1979 Tërstenik 1999 Trubuhoc
Hysni H. Jetullahu 1954 Damanek 1998 Në kufi
Hysni Idriz Dvorani 1971 Tërstenik 1999 Verbofc
Hysni Kajtazi 1979 Tërnë 1998 Koshare
Hysni Murseli 1966 Nekoc 1998 Murg
Hysni Nezir Bilalli 1972 Shtuticë 1999 Shtuticë
Hysni R. Morina 1971 Landovicë 1999 Dobërdelan
Hysni Sadik Ramaj 1975 Loxhë 1999 Devë
Hysni Shaip Kajtazi 1979 Tërrn (Ferizaj) 1998 Koshare
Hysni Sylë Temaj 1976 Kushnin 1999 Koshare
Hysni Xh.Duraku 1961 Krushë 1998 Pashtrik
Hysni Xheladin Dautaj 1976 Deçan 2000 Carrabreg
Hyzri H. Talla 1963 Podujevë 1998 Prishtinë
Hafije Jashari 1938 Prekaz 1998 Prekaz
Hajrie Jashari ? Prekaz 1998 Prekaz
Halil Bajram Jashari 1960 Prekaz 1998 Prekaz
Halil Ukë Ukaj 1974 Ceovikë 1999 Cerovikp
Halim Rr. Statovci 1971 Batllavë 1999 Batllavë
Halit Sokol Çallapeku 1965 Terstenik 1999 Terdec
Hamdi Hajzer Çallapeku 1951 Terstenik 1999 Terstenik
Hamdi Sadik Jashari 1965 Prekaz 1998 Prekaz
Hamide Jashari 1928 Prekaz 1998 Prekaz
Hamit Hus Jashari 1936 Prekaz 1998 Prekaz
Hamit Maliq Hyseni 1953 Oshlan 1998 Oshlan
Hanife Zymer Jashari 1982 Prekaz 1988 Prekaz
Hisa Fazliu 1974 Gostivar 2001 Tanushë
Hysni Shaban Salihaj 1981 Shushicë 1998 Shushicë
Ibër Sherif Metaj 1962 Hereç 1999 Dubravë (Istog)
Ibish Daut Mavraj 1963 Staradran 1999 Trubuhoc
Ibrahim Beqir Shabani 1962 Vojnoc 1998 Dremjak
Ibrahim Kadri Asllani 1973 Devë 1999 Shishman
Ibrahim Krasniqi 1956 Grashticë 1999 Grashticë
Ibrahim M. Osmani 1977 Prizren 1998 Lez
Ibrahim M. Uruçi 1968 Bresalc 1999 Marec
Ibrahim Mazreku 1969 Malishevë 1999 Lladroc
Ibrahim Sylë Nikçi 1958 Shtupeq 1999 Kukës
Ibrahim Xh. Pacolli 1960 Marec 1999 Verbicë (Gjilan)
Ibrahim Z. Mushkolaj 1954 Deçan 1998 Deçan
Idriz Bajram Ngucati 1952 Polac 1998 Jabllanicë
Idriz Halil Balaj 1952 Gllarevë 1998 Vuçak
Idriz Hamit Gajraku 1945 Gajrak 1999 Gajrak
Idriz Mehmet Mehmeti 1969 Reçak 1999 Shtime
Idriz Salih Salihu 1955 Ticë (Skënderaj) 1998 Ticë
Igballe Rifat Jashari 1987 Prekaz 1998 Prekaz
Ilaz Bali Hyseni 1915 Kaqanoll 1998 Kaqanoll
Ilaz Maliq Javori 1962 Llazicë 1998 Gjergjicë
Ilaz Selimi 1958 Repë 1999 Repë
Ilaz Smajl Kodra 1966 Prekaz 1999 Verbofc
Ilir Ahmet Hoxha 1979 Dushanovë 1999 Koshare
Ilir Ali Sadriaj 1972 Kosuriq 1999 Kusuriq
Ilir E. Zharku 1976 Biçec 1999 Rakoc
Ilir Hazir Asllani 1969 Makërmal 1998 Në kufi
Ilir Hoxha 1979 Prizren 1999 Koshare
Ilir Konushefci 1969 Llugë 1998 Bajram Curr
Ilir Masar Hoxha 1981 Cërmjan 1999 Gërgicë
Ilir Mazllum Soba 1971 Gjakovë 1998 Kralan
Ilir Rexhep Merturi 1970 Klinë 1999 Rogovë
Ilir Sinan Koca 1950 Polac 1999 Tërstenik
Iljas Mehmeti 1977 Mateç 2001 Mateç
Ilmi B. Morina 1954 Vranjak 1998 Vranjak
Ilmi Bytyçi 1971 Nishor 1999 Leshan
Ilmi Ismail Bahtiri 1965 Blaç 1999 Koshare
Ilmi Sadri Malushaj 1964 Kotradiq 1998 Koshare
Ilvi Kemajl Demiri 1973 Smirë 1999 Smirë
Imer Alushani 1964 Komaran 1998 Llapushnik
Imer Fazli Dvorani 1957 Tërstenik 1999 Verbofc
Imer Fazli Vila 1958 Hani i Elezit 1999 Drenushë
Imer Isak Kryeziu 1955 Pagarushë 1999 Koshare
Imer Isuf Lokaj 1970 Sllup 1998 Koshare
Imer Ramë Krasniqi 1957 Carrallukë 1998 Bllacë
Imer Sadik Shala 1971 Miradi 1999 Miradi (Fushë K.)
Imer Sylë Jetishi 1978 Katund i Ri 1999 Katund i Ri
Imri Elezi 1978 Shkup 2001 Në Kufi
Imer Sylë Ahmeti 1953 Katund i Ri 1999 Katund i Ri
Imri H. Halili 1976 Gaçkë 1999 Jezerc
Imri P. Curri 1971 Hani i E. 1999 Koshare
Indrit Cara 1971 Kavajë 1999 Gallushë
Isa Adem Ferati 1979 Çirez 1999 Verbofc
Isa Ahmeti 1969 Hotël 2001 Mateçë
Isa Havolli 1943 Llapashticë 1998 Llapashticë
Isa Kastrati 1947 Hogosht 1999 Marec
Isa Lushë Kuqi 1955 Deçan 1998 Deçan
Isa M. Morina 1958 Vranjak 1998 Pashtrik
Isa Olluri 1979 Kroimir 1998 Në kufi
Isa Zymer Tafaj 1957 Junik 1998 Junik
Isak Adem Hoti 1974 Krushë 1998 Pashtrik
Isë Hajdin Balaj 1972 Isniq 1998 Mylyshec
Isë Salihaj - Shushicë (Istog) 1998 Shushicë
Isë Shaban Mernica 1952 Veskofc 1999 Pasomë
Isen R. Elezi 1948 Sllatinë 1999 Sllatinë
Islam Azem Asllani 1963 Makërmal 1999 Tërstenik
Islam H. Neziraj 1981 Mollopolc 1999 Reçak
Islam Halil Ademaj 1954 Jabllanicë 1999 Rakoc
Islam Kastrati 1964 Kishnarekë 1999 Berishë
Islam Rekaliu 1975 Dobratin 1998 Dobratin
Islam Rexhep Krasniqi 1957 Gjakovë 1999 Beleg
Islam Sali Berisha 1969 Çallapek 1999 Gllavicë
Ismail I. Kuçi 1978 Kotlinë 1999 Kotlinë
Ismail M. Gashi 1967 Krushë 1999 Nagafc
Ismail Milaim Raka 1955 Kaçanik 1999 burgu (Ferizaj)
Ismajl A. Luma 1975 Kraishtë 1999 Reçak
Ismajl Ahmetaj 1974 Maçitevë 1999 Maçitevë
Ismajl Bytyçi 1954 Arllat 1998 Bukosh
Ismajl I. Kuçi 1978 Kotlinë 1999 Kotlinë
Ismajl Istref Isufi 1959 Shtuticë 1998 Baks
Ismet Haxhi Prokshi 1953 Verbofc 1999 Verbofc
Ismet Asllani 1955 Prapashticë 1999 Lypian
Ismet Daut Hoti 1975 Krushë 1998 Pashtrik
Ismet Dërguti 1971 Brainë 1998 Obrançë
Ismet Hamit Rrahmani 1962 Açarevë 1998 Klinë (Skënderaj)
Ismet Hasan Osmani 1957 Izbicë 1998 Izbicë
Ismet Hazir Ukaj 1976 Strellc 1998 Strellc
Ismet J. Haliti 1943 Balincë 1998 Balincë
Ismet Jashari 1967 Kumanovë 1998 Luzhnicë
Ismet Kodra 1977 Leshan 1999 Samadraxhë
Ismet Latifi 1978 Majanc 2001 Mateç
Ismet M. Beqiri 1956 Peran 1999 Peran
Ismet M. Gashi 1967 Krushë 1999 Nagafc
Ismet Mustafa - Çerkez 1999 Koshare
Ismet Mustafë Bicaj 1958 Vrellë (Istog) 1999 Vrellë
Ismet R. Aliu 1981 Greme 2000 Dobrosin
Ismet S. Spahiu 1957 Vitak 1999 Vitak
Ismet Sadik Rama 1964 Çirez 1999 Verboc
Ismet Salih Uka 1958 Ticë 1998 Hade
Ismet Sokol Morina 1959 Qeskovë 1999 Pejë
Isuf Ademi 1959 Kushevicë 1999 Mramor
Isuf Balaj 1958 Korishë 1999 Skorobisht
Isuf Brahim Dinaj 1975 Skivjan 1999 Skivjan
Isuf Camë Mazrekaj 1938 Voksh 1998 Voksh
Isuf Ferizi 1951 Prapashticë 1999 Lisicë (Podujevë)
Isuf Isa Mula 1954 Vitak 1999 Vitak
Isuf Muharrem Sadikaj 1974 Shushicë (Istog) 1998 Padalishtë
Isuf Pollomi 1963 Herticë 1999 Herticë
Isuf R. Berisha 1968 Drenoc 1999 Dubravë
Isuf R. Morina 1950 Grabanicë 1998 Grabanicë
Isuf Ramadan Ahmeti 1945 Stubëll 1998 Stubëll
Isuf Shaban Aliçkaj 1975 Llaushë 1999 Llaushë
Isuf Shaban Rexhaj 1951 Graboc 1999 Qyshk
Isuf Tahir Olluri 1959 Rakovinë 1998 Rakovinë
Izahir G. Troni 1960 Kovaçec 1999 Kaçanik
Izair Mustafë Berisha 1932 Lez 1998 Lez
Izet Ali Beqiraj 1980 Baballoq 1999 Koshare
Izet Islam Morina 1961 Astrozub 1999 Koshare
Izet Rexhep Shatri 1969 Tomoc 1999 Vrellë
Izja I. Loku 1976 Kotlinë 1999 Kotlinë
Igball Rifat Jashari 1984 Prekaz 1998 Prekaz
Ilir Durmishi 1978 Shajkovc 1998 Prishtinë
Ilir S. Lushtaku 1972 Prekaz 1999 Prekaz
Ismajl Mehmeti 1982 Tetovë 2001 Totovë
Jaha T. Hasani 1971 Bërvenik 1999 Kalinë
Jahë Sali Kabashi 1968 Zahaç 1998 Zahaç
Jahir Sadik Agushi 1948 Drenoc 1999 Në burg (M. e Sremit)
Jahir Shaban Mazreku 1969 Malishevë 1998 Rahovec
Jahja Rehan Danuza 1971 Rahovec 1999 Bërkoc
Jakup Bajram Demaliaj 1981 Srellc 1999 Strellc
Jakup Sokol Agushi 1963 Drenoc 1998 Drenoc
Januz Mehmet Krasniqi 1971 Dushanovë 1999 Koshare
Januz Qazim Zejnullahu 1975 Gjylekreshtë 1999 Koshare
Januz S. Zeneli 1942 Sharban 1997 Në spital
Januz Zenë Jashari 1959 Strofc 1999 Qyqavicë
Jashar Zejnullah Jashari 1962 Strofc 1999 Shishman
Jehona S. Raka 1976 Kaçanik 1999 Rakoc
Jemin M. Musliu 1974 Shtime 1999 Budakovë
Jetë Hasani 1956 Godanc 1998 Resinoc
Jeton A. Kabashi 1982 Opterushë 1999 Samadraxhë
Jeton Avdyl Tërstena 1974 Vushtrri 1998 Pantinë
Jeton Idriz Dedushaj 1975 Pejë 1999 Dashinoc
Jeton Idriz Hoxha 1973 Cërmjan 1998 Cërmajn
Jeton Kabashi 1982 Opterushë 1999 Samadraxhë
Jeton Zeqir Dabiçaj 1975 Prejlep 1998 Prejlep
Jetullah Kastrati 1978 Obrançë 1998 Obrançë
Jetullah M. Islami 1950 Dyz (Podujevë) 1999 Dyz
Jonuz M. Krasniqi 1971 Arbanë 1999 Koshare
Jonuz Q. Zejnullahu 1975 Gjylekar 1999 Koshare
Jusuf H. Pollomi 1963 Herticë 1999 Herticë
Jusuf Ibush Hoxha 1967 Komaran 1999 Koshare
Jusuf Maliq Balaj 1958 Korishë 1999 Skorrobisht
Jusuf Skënder Kelmendi 1975 Shaptej 1998 Shaptej
Jusuf Z. Ferizi 1951 Prapashticë 1999 Prapashticë
Kadri A.Trena 1969 Kaçanik 1999 Rakoc
Kadri Çollaku 1981 Bllacë 1999 Ngucat
Kadri Haki Ademaj 1975 Petrovë 1998 Pashtrik
Kadri Jahir Gashi 1980 Balincë 1999 Në kufi
Kadri Kokollari 1965 Budakovë 1998 Dardhishtë
Kadri Miftar Mehmeti 1975 Prekaz 1998 Dubofc
Kadri Muhamet Berisha 1966 Pozhar 1999 Shishman
Kadri Qerimi 1968 Katunishtë 1999 Pakashticë
Kadri R. Karaçica 1965 Gllanasellë 1999 Gllanasellë
Kadri Selim Latifaj 1977 Prejlep 1998 Gerdaja
Kadri Shyqëri Syla 1967 Reçak 1999 Reçak
Kadrush H. Ilazi 1966 Firajë 1999 Koshare
Kamer Alush Bacaj 1958 Gremnik 1999 Shupkofc
Kapllan A. Tahiri 1964 Radishevë 1998 Vitak
Kasim Ibish Uka 1970 Ponoshec 1999 Koshare
Kasim Rexhep Shala 1981 Ruhot 1999 Bishtazhin
Kasim S. Zhuniqi - Bellacerkë 1999 Bellacerkë
Kastriot Sahit Baftiu 1985 Gjilan 1999 Zhegoc
Kemail H. Thaçi 1955 Runjevë 1999 Runjevë
Kemajl H. Hazizi 1970 Lubishtë (Viti) 1999 Verban
Kemajl H. Kolshi 1966 Doganaj 1999 Biçec
Kemajl R. Hetemi 1968 Ferizaj 1998 Jezerc
Kenan Idriz Halimi 1978 Gjylekreshtë 1999 Suharekë
Kjani M. Bela 1965 Kaçanik 1999 Rakoc
Kolë Gjon Lleshi 1967 Vraniq 1998 Vraniq
Korab Masar Binxhiu 1961 Gjakovë 1999 Koshare
Kreshnik Avdi Ademaj 1982 Katund i Ri 1999 Padesh
Kujtim Avdyl Çollaku 1978 Baballoq 1999 Kralan
Kujtim Hajzer Ahmeti 1981 Ternafc 1999 Mitrovicë
Kujtim Sinan Krasniqi 1976 Domanek 1999 Senik
Kurtish B. Hasani 1957 Randobravë 1999 Randobravë
Kushtrim Adem Jashari 1984 Prekaz 1998 Prekaz
Kushtrim N. Hoxha 1978 Gjakovë 1999 Gjakovë
Kadri R. Dushi 1948 Lumi i Madh 1999 Nadakoc
Kajtaz Jashari 1954 Prekaz 1998 Prekaz
Labinot G. Krasniqi 1978 Carrallukë 2001 Mateç
Labinot Hysni Morina 1981 Loxhë 1998 Loxhë
Latif Beqir Lajçi 1969 Pepaj 1999 Pepaj
Latif Shukaj 1981 Samadraxhë 1999 Samadraxhë
Lavdim Rexhep Likaj 1978 Carrabreg 1998 Carrabreg
Lec Bislim Ukaj 1954 Gradicë 1998 Qyqavicë
Liman Aziz Rekaj 1973 Prelez 1999 Koshare
Liman Gegaj 1965 Fshat i Ri 1998 Rahovec
Liman Latif Morina 1975 Drenoc 1999 Në kufi
Lirie Hamëz Jashari 1983 Prekaz 1998 Prekaz
Llokman Neziri ? Hotël 2001 Hotël
Luan Avdi Smajli 1978 Jabllanicë 1999 Rogovë
Luan Binak Krasniqi 1975 Tërstenik 1999 Kashicë
Luan H. Krasniqi 1976 Hoçë 1999 Nagafc
Luan Hilmi Haradinaj 1973 Gllogjan 1997 Në kufi
Luan Islam Nimanaj 1978 Gllogjan 1999 Zhebel
Luan Isuf Qerimaj 1980 Gllogjan 1999 Shaptej
Luan Ramë Çelaj 1977 Strellc 1999 Strellc
Luan Ruzhdi Gashi 1977 Hoçë 1999 Koshare
Lulëzim Sh. Guta 1980 Jezerc 1998 Jezerc
Lulëzim Bylykbashi 1975 Samadraxhë 1999 Samadraxhë
Lulëzim Gani Morina 1972 Hallaç i V. 2000 Osek
Lulëzim J. Jashari 1975 Batllavë 1998 Batllavë
Lulëzim Nail Veselaj 1976 Reçan 1999 Tiranë
Lulëzim O. Rexhepi 1964 Randobravë 1999 Randobravë
Lulëzim Veseli - Reçan - Koshare
Lumni Musë Surdulli 1969 Samadraxhë 1998 Loxhë
Lumnie Sh. Raka 1978 Kaçanik 1999 Rakoc
Lutë Sh. Vitia 1976 Marefc 1999 Marefc
Lutfi Avdush Musiqi 1968 Svaraçak 1999 Koshare
Lutfi H. Bilalli 1957 Reçak 1999 Reçak
Lutfi S. Haxhidema 1954 Manastirc 1999 Manastirc
Liman Sinan Koca 1950 Polac 1998 Prekaz
Lutfi Latif Krasniqi 1963 Sibovc 1999 Sibovc
Mahi Sh. Loku 1972 Kotlinë 1999 Kotlinë
Mahir Haxhi Lajçi 1981 Pejë 2001 Gllogjan
Male Avdyl Zenaj 1954 Irzniq 1998 Irzniq
Maliq Fetah Ademi 1964 Shtuticë 1999 Shtuticë
Maliq Hamëz Karaçica 1947 Balincë 1999 Balincë
Malush Halil Ahmeti 1959 Rezallë 1999 Rezallë
Man Karavidaj 1958 Mazrek 1999 Dubravë
Man Metë Maçi 1978 Shishman 1999 Shishman
Man Metë Sejfiaj 1969 Gramaçel 1998 Deçan
Man Sallauka 1968 Budakovë 1999 Biraq
Manush A. Berisha 1980 Krushë 1999 Randbravë
Mark Tunë Lleshi 1926 Vraniq 1998 Vraniq
Mark Z. Sopjani 1950 Dobidol 1998 Çifllak
Maxhun Brahim Berisha 1962 Prapaçan 1999 Pozhar
Maxhun Malë Çekaj 1941 Irzniq 1998 Gërdaja
Mazllum A. Kastrati 1979 Zatriq 1998 Zatriq
Mehdi A. Musliu 1961 Dumnicë 1999 Studime
Mehdi Adem Zabeli 1968 Lum i Madh 1999 Shishman
Mehdi Bytyçi 1963 Arllat 1999 Arllat
Mehdi Halit Cakiqi 1966 Tërstenik 1999 Shtuticë
Mehdi Sylë Haziri 1957 Druar 1999 Novolan
Mehdi Vehbi Hajredini 1966 Koshtovë 1999 Prekaz
Mehdi Zymer Fazliu 1976 Gradicë 1999 Gradicë
Mehë Ramë Uka 1962 Bajgorë 1996 Lushtë
Mehedin A. Morina 1967 Gllarevë 1998 Gjakovë
Mehmet Azem Saliuki 1976 Gradicë 1998 Gradicë
Mehmet Brahim Tafaleci 1959 Verbofc 1999 Verbofc
Mehmet Bytyçi 1968 Reshtan 1998 Reshtan
Mehmet Cen Rexhaj 1972 Jabllanicë 1999 Jabllanicë
Mehmet Dulë Dula 1972 Ponoshec 1998 Smolicë
Mehmet Feriz Halilaj 1970 Terdec 1999 Terdec
Mehmet I. Popaj 1954 Bellacerkë 1999 Bellacerkë
Mehmet Lumi 1969 Bllacë 1998 Greiqec
Mehmet Ramë Dezdari 1972 Shkëlzen 1998 Koshare
Mehmet Sh.Visoka 1938 Sfeçël 1999 Sfeçël
Mehmet Ukë Çelaj 1943 Strellc 1999 Strellc
Mehmet Zenun Mustafa 1935 Reçak 1999 Reçak
Mejdi Abdullah Korani 1977 Pozharan 1999 Koshare
Mejdi E. Xhaferi 1975 Mirosal (Ferizaj) 1999 Semetisht
Mejdi H. Dalloshi 1944 Kaçanik 1999 Në burg (Dubravë)
Melihate Mehmet Rama 1969 Mitrovicë 2000 Mitrovicë
Memë Zef Lleshi 1973 Vraniq 1999 Goden
Mendres Osman Dervishaj 1973 Zabllaç 1999 Staradran
Menhend Osman Dervishaj 1974 Zabllaç 1999 Ozdrim
Mensur S. Zyberaj 1965 Drenoc 1999 Randobravë
Mentor Gashi 1984 Llapushnik 1999 Berishë
Mentor I. Retkoceri 1978 Lupç 1999 Sylevicë
Mentor Ibriqi 1979 Komaran 1998 Gorozhup
Mentor Isa Humolli 1976 Lupç 1999 Koshare
Mentor Krasniqi 1973 Bukosh 1999 Bukosh
Mentor Morina 1974 Komaran 1999 Berishë
Mentor Osman Dervishaj 1977 Zabllaq 1998 Hade
Meriton S. Elshani 1975 Krajkovë 1998 Kraikovë
Mervete Sali Maksutaj 1978 Orroberdë 1998 Pejë
Metë Adem Morina 1970 Grabanicë 2000 Klinë
Metë Lush Krasniqi 1972 Turjakë 1999 Bogiqe
Metush Mehmet Gashi 1927 Nabergjan 1999 Ruhot
Mevlan T. Hoxhaj 1974 Zhur 1998 Pashtrik
Mevludin Mehmeti 1973 Mateç 2001 Mateç
Mexhid M. Mustafa 1970 Rahovec 1999 Brestofc
Mexhit Hamiti 1970 Runicë 2001 Runicë
Mexhit Hamit Bislimi 1960 Prekaz 1998 Dubofc
Miftar A. Zejnullahu 1974 Përpellac 1998 Obrançë
Miftar Ali Bajraktaraj 1952 Isniq 1998 Isniq
Miftar S. Rreci 1956 Llaushë 1998 Llaushë
Milaim Bugari 1969 Therandë 1998 Vraniq
Milaim G. Loku 1965 Kotlinë 1999 Kotlinë
Milaim H. Qerimi 1955 Repë (Podujevë) 1999 Repë
Milaim Hetem Bilalli 1979 Shtuticë 1999 Qikatovë
Milaim Isa Salihaj 1962 Shushicë (Istog) 1998 Shushicë
Milaim Isaj. Krasniqi 1998 Pastasel 1998 Bratatin
Milaim Ismet Bajrami 1977 Panorc 1999 Panorc
Milaim Mehdi Beha 1970 Carralevë 1999 Kleçkë
Milaim R. Morina 1958 Denjë 1999 Celinë
Milaim Rexhë Gjocaj 1975 Baballoq 1998 Deçan
Milaim Xh. Thaçi 1971 Kushtendil 1998 -
Milazim Brahim Zekaj 1974 Raushiq 1998 Myleshec
Milazim Fetah Fazliu 1957 Gradicë 1999 Gradicë
Milazim Hasan Kiçina 1972 Baicë 1999 Therandë
Milazim Musli Balaj 1977 Gllarevë 1998 Vuçak
Milazim Qazim Shala 1965 Baballoq 1999 Koshare
Milazim Sadri Mavraj 1966 Staradran 1999 Koshare
Mirali Y. Sejdiu 1963 Smirë 1999 Smirë
MIrsad Abduli 1980 Haraçinë 2001 Haraçinë
Mirsad Musaj 1971 Samadraxhë 1999 Samadraxhë
Mirsad S. Gashi 1980 Dobërdol 1999 Surdull
Mirsad Zenel Idrizaj 1976 Lubozhdë 1999 Junik
Mizair J. Isma 1964 Rahovec 1998 Rahovec
Muhamet Asllan Gashi 1956 Llapushnik 1999 Poterk
Muhamet Aziz Dervishi 1967 Gradicë 1998 Në kufi
Muhamet B. Muharremi 1971 Lubishtë 1999 Lubishtë
Muhamet B. Shala 1961 Prapaçan 1998 Prapaçan
Muhamet Hysen Gashi 1972 Buçan 1999 Brezovicë
Muhamet Imer Ukshini 1976 Morinë 1998 Morinë
Muhamet Isuf Gjeli 1978 Likoshan 1998 Likoshan
Muhamet Krasniqi 1973 Peçan 1998 Peçan
Muhamet L. Bardhecaj 1980 Baballoq 1999 Jahoc
Muhamet M. Musliu 1959 Ozdrim 1998 Ozdrim
Muhamet N. Malësori 1955 Krushë 1998 Pashtrik
Muhamet N. Malësori 1955 Krushë 1998 Pashtrik
Muhamet Nuredin Zeneli 1968 Bobaj 1999 Rakoc
Muhamet Rexhep Gashi 1969 Mitrovicë 1999 Vaganicë
Muhamet Rr. Aliaj 1962 Gërgoc 1998 Spital (Prishtinë)
Muhamet S. Haxhaj 1960 Gllarevë 1978 Dollc
Muhamet S. Kabashi 1978 Krushicë 1999 Jezerc
Muhamet Shaban Çitaku 1969 Çitak 1999 Çitak
Muhamet Ukë Zenunaj 1934 Hereç 1998 Hereç
Muhamet Xh. Sokoli 1969 Llugë 1999 Koliq
Muharrem Fadil Mehmeti 1981 Pakashticë 1999 Koshare
Muharrem H. Samahodaj 1974 Krajkë 1999 Rogovë
Muharrem Haxhi Gashi 1977 Ruhot 1999 Trubuhoc
Muharrem Hoxha 1974 Dushanovë 1998 Astrazub
Muharrem Murat Misini 1935 Prekaz 1998 Dubofc
Muharrem Raif Ibrahimi 1959 Gjilan 1999 Marec
Muharrem Rrustem Lataj 1976 Carrabreg 1998 Carrabreg
Muharrem Sadri Kelmendi 1950 Pejë 1999 Gllavicë
Muharrem Sejdi Morina 1941 Tërstenik 1999 Trubuhoc
Muharrem Smajl Vuthaj 1947 Vrellë 1999 Vrellë
Muharrem Z. Rexha 1957 Ticë 1999 Ticë
Mujdin Qerim Alia 1974 Poroj 1999 Koshare
Mujë Halil Krasniqi 1967 Qabiq 1998 Në kufi
Mujë Jashar Tafili 1968 Shtaricë 1999 Dubravë
Mukadeze Lika 1960 Kaçanik 1999 Rakocit
Murad Muhamed Ali 1969 Algjeri 1999 Koshare
Murat E. Kabashi 1952 Kabash 1999 Kabash
Murat Isuf Dula 1964 Ponoshec 1998 Smolicë
Murat Kadriaj 1966 Budakovë 1999 Budakovë
Murat M. Murati 1956 Llapashticë 1999 Konushefc
Murat Muharrem Haliti 1964 Lubovec 1998 Lubovec
Murat Sahit Krasniqi 1966 Hamidi 1999 Bivolak
Murat Xhemajl Lika 1975 Strazhë 1999 Ivajë
Mursel Rr. Boletini 1977 Mitrovicë 1999 Tamnik
Musa Avdyl Salihu 1970 Jashanicë 1999 Jashanicë
Musa Azem Rexha 1961 Lubovec 1999 Lubovec
Musa Sh. Ahmeti 1945 Radishevë 1998 Radishevë
Musë R. Qerimi 1981 Repë (Podujevë) 1999 Repë
Musë Selman Begu 1968 Kaqanoll 1998 Kaqanoll
Musë Xh. Hajrizi 1975 Strofc 2000 Mitrovicë
Musli Adem Ymeri 1976 Kremenatë 1999 Marec
Musli Ahmet Berisha 1950 Dush (Klinë) 1999 Dush
Musli Kadri Krasniqi 1966 Negroc 1999 Negroc
Musli Nebih Demaku 1947 Arbri 1999 Terdec
Mustaf ë Xhemajl Abdull. 1969 Popoc 1999 Popoc
Mustafë Beqir Shema 1966 Lubishtë 1999 Lubishtë
Mustafë H. Skënderi 1950 Vojnik 1999 Vojnik
Mustafë Hazir Geci 1964 Llaushë 1998 Llaushë
Mustafë I. Llapashtica 1954 Dyz 1999 Dyz
Mustafë M. Haxhiu 1945 Ternafc 1999 Ternafc
Mustafë Rexhep Abazi 1963 Jabllanicë 1999 Lubeniq
Mustafë Rexhep Qorri 1956 Padalishtë 1999 Padalishtë
Mustafë Sh. Shyti 1945 Oshlan 1998 Oshlan
Mustafë Tahir Shabani 1960 Tërstenik 1999 Trubuhoc
Mustafë Xhemajl Cekaj 1958 Irzniq 1999 Ratush
Muzafer Agushi 1981 Haraçinë 2001 Luboten
Muzafer Veli Xhaferi 1980 Tanushë 2001 Tanushë
Mynyr B. Thaçi 1965 Kovaçec 1999 Kaçanik
Myrtë Rexhë Zeneli 1976 Jabllanicë 1998 Këpuzë
Mehmet Sylë Çallapeku 1963 Terstenik 1999 Terstenik
Mentor Xh. Gashi 1978 Plloçicë 1999 Plloçicë
Mihrije Jashari 1945 Prekaz 1999 Prekaz
Mirush Kurtesh Dakaj 1962 Cerovikë 1998 Golluboc
Mujë Bahtir Çallapeku 1963 Terstenik 1999 Terstenik
Murat Salih Krasniqi 1967 Hamidi 1999 ?
Murtez Zymet Jashari 1976 Prekaz 1998 Prekaz
Nagip Muharrem Cacaj 1959 Deçan 1998 Deçan
Naim Azem Tiku 1966 Verbofc 1999 Vasilevë
Naim Berisha 1968 Reshtan 1998 Reshtan
Naim Halil Berisha 1977 Sferkë 1999 Beleg
Naim Halil Dreshaj 1970 Prigodë (Istog) 1999 Rogovë
Naim I. Haxhiu 1972 Ternac 1998 Prekaz
Naim Kadri Gashi 1972 Shtuticë 1998 Shtuticë
Naim Malë Bajraktaraj 1967 Isniq 1998 Mylyshec
Naim Metë Nimanaj 1979 Gllogjan 1998 Gllogjan
Naim Qazim Kluna 1961 Poklek 1998 Poklek
Naim Ramadan Berisha 1964 Shtuticë 1998 Shtuticë
Naim Sadri Xhukaj 1977 Strellc 1998 Qafë e Myly.
Naim Sh. Arllati 1979 Brestofc 1999 Koshare
Naim Sh. Beka 1966 Pleshinë 1999 Doganaj
Naim Shin Lataj 1977 Smolicë 1999 Shishman
Naim Xh. Gashi 1978 Sferkë 1998 Rogovë -
Naim Xhafer Gashi 1978 Sferkë 1999 Rogovë

SerGio
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi