Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Kujdes kur raportoni live! (Video)

Shko poshtë

Kujdes kur raportoni live! (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Mar 20, 2011 2:35 pm

Derisa po raportonte live në programin San Diego 10News, gazetarin e sportit Ben Higgins për pak sa nuk e goditi një shofer i pakujdesshëm i cili po e ngiste “rikverc” një makinë të madhe SUV.
Asistenti i kameramani në momentin e fundit e shpëtoi kolegun e tij të cilin Higgins edhe e falënderoi.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi