Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Gjarpri që kafshoi gjirin e vajzës ngordhi nga silikoni

Shko poshtë

Gjarpri që kafshoi gjirin e vajzës ngordhi nga silikoni

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Mar 20, 2011 2:23 pmGjarpri Piton, i cili kohë më parë kafshoi gjirin e bukuroshes izraelite Orit Fox, ngordhi për shkak të helmimit me silikon- shkruan tabloidi britanik The Sun.
Vajza javën e kaluar ishte mysafire në televizionin spanjoll Telecino kur para kamerave gjarpri ia kafshoi gjirin.

Foxin e dërguan në spital ku mori një injeksion kundër tetanusit, mirëpo gjarpri nuk pati fat.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi