Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Vajzat shumë të bukura, rëra shumë e nxehtë

Shko poshtë

Vajzat shumë të bukura, rëra shumë e nxehtë

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Mar 20, 2011 2:22 pmZakonisht të gjithë gëzohemi verës për shkak të diellit, ushqimit të mrekullueshëm, plazheve me rërë, por kjo nuk mjafton nganjëherë për turistët e lazdruar. Sipas Daily Mail, ata gjithmonë gjejnë diçka për tu ankuar, ndërsa zakonisht këto kërkesa janë mjaft bizare.
E befasuar nga ankesat bizare të turistëve, agjencia britanike e udhëtimeve “Sunshine” zbuloi disa prej tyre. Ndër to janë edhe ankesat për temperaturën e lartë në vendet ku kanë kaluar pushimet, bile edhe për ushqim tepër të shijshëm.

Një turist i cili vizitoi Costa del Sol në Spanjë, u ankua se kishte shtuar pesë kilogramë derisa ishte në det. Për këtë fajësoi tavolinën suedeze në hotelin në të cilin kishte rezervuar. Një turist tjetër u ankua pasi gjatë pushimit u grind me bashkëshorten. Asaj i pengonte që burri në plazh shikonte vajza të bukura në bikini.

Shumica e turistëve nëpër udhëtime pëlqejnë rehatinë dhe pushimin, ndërsa një britaniku edhe kjo i pengoi, duke u ankuar për shtrat tepër të rehatshëm, duke fjetur edhe gjatë ditës. Turistët u ankuan edhe kundër një çifti tjetër i cili po bënte dashuri në apartamentin ngjitur, duke ndjerë presion që edhe ata të bëjnë dashuri.

Në situatë më bizare u gjend edhe një çift të cilit policia ua kërkoi pasaportat në aeroport për t’i lejuar të udhëtojnë për në Dubai. Një turist “zbuloi” se syzet e tij Prada, të cilët i bleu në plazh për pesë euro, ishin vetëm një kopje e pavlerë.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi