Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Mijëra peshq iu afruan plazhit në Acapulco

Shko poshtë

Mijëra peshq iu afruan plazhit në Acapulco

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Mar 12, 2011 11:12 pmNë plazhin e Acapulcos në Meksiko gjatë vikendit është shënuar një pamje e pazakontë. Mijëra peshq, që i përngjanin një njolle nafte të derdhur në det, befasuan vizitorët e vendpushimit të njohur, por gëzuan peshkatarët e shumtë të cilët vrapuan për të kapur sa më shumë sardele.
Ekspertët besojnë se ky fenomen mund të ketë lidhje me cunamin në Japoni.

=
“Ishin rreth 30 peshkatarë, por edhe njerëz të cilët janë argëtuar me fëmijë duke kapur peshq”, tha njëri prej dëshmitarëve, shkruan Daily Mail.

Peshkatarët në Acapulco thonë se kurrë nuk kishin parë një pamje të tillë, por sido që të jetë ishin gëzuar shumë.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi