Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Njeriu me 82 tatuazhe të Julia Roberts

Shko poshtë

Njeriu me 82 tatuazhe të Julia Roberts

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Mar 10, 2011 5:58 pm



Shitësi i gazetave, Miljenko Paserisas Bukovic i cili jeton në Valparis të Kilit në dhjetë vitet e fundit ka arritur t’i bëjë 82 tatuazhe të aktores Julia Roberts në gjoks dhe duar. Ai filloi t’i bëjë tatuazhet pasi pa filmin “Erin Brockovich”.
Shumica e adhuruesve të aktores amerikane Julia Roberts kënaqen vetëm me blerjen e filmave të saj në DVD, shkuarjen në kinema ose eventualisht fotografinë e saj me autograf. Por Miljenko shkoi një hap më larg dhe përfundoi në rubrikën tonë të lajmeve. Për këtë punë Miljenko ka shpenzuar më shumë se 1500 euro.

Miljenko 56 vjeçar të gjitha 82 ilustrimet në gjoks dhe duar i bëri i inspiruar nga skenat e filmave. Shitësi i gazetave shpreson se do të ketë para të mjaftueshme të bëjë tatuazhe derisa ta mbulojë edhe milimetrin e fundit të trupit të tij me tatuazhet e aktores së famshme.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi