Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Pink Lady

Shko poshtë

Pink Lady

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Mar 10, 2011 5:54 pmAktorja Kitty Kay Sera nga Los Angelesi në 25 vitet e fundit vishet dhe blenë vetëm gjëra me ngjyrë ‘pink’. Për këtë ngjyrë ajo u nda edhe nga i dashuri.
Sera (46 vjeçare) është e fiksuar pas ngjyrës rozë, shkruan “Oddity Central”. Për këtë arsye aktorja mori edhe pseudonimin Pink Lady (Zonja rozë).

Opsesioni i saj filloi para 25 vitesh kur papritmas filloi të vishej vetëm më këtë ngjyrë. Por për ta “përmirësuar” pamjen e saj ajo e kombinoi këtë ngjyrë me nuanca të ndryshme. Bile edhe qenin e saj Kisses, e ngjyros rozë.

Pink Lady thotë se është e kënaqur me jetën e saj. I pëlqen kur kalimtarët e rastit i dhurojnë gjëra ngjyrë rozë, ndërsa shumë dhurata i pranon edhe me postë.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi