Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Horror kamera e fshehur

Shko poshtë

Horror kamera e fshehur

Mesazh nga Juѕт٠ prej Wed Mar 09, 2011 7:38 pm

Horror kamera e fshehur

Autorët e një emisioni televiziv në Spanjë e veshën një vajzë të vogël me fustan të bardhë nate si personazhi i filmave horror japonez dhe e vendosën në korridorin e një hoteli.
Kamera e sigurisë ka incizuar reagimin e mysafirëve.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi