Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Në shitje gazrat e konservuara të lopës

Shko poshtë

Në shitje gazrat e konservuara të lopës

Mesazh nga Juѕт٠ prej Wed Mar 09, 2011 7:37 pm

Në shitje gazrat e konservuara të lopës

Dizajnerja gjermane Daniela Dorrer nga Adkofeni i Bavarisë ka hedhur në treg një produkt të ri e të pazakontë–pordhë të konservuar lope e cila shërben për tua përkujtuar të gjithë katundarëve që jetojnë në qytet erën e shtëpisë.
Stall Duft ose pordha e konservuar e lopës kështu i shtohet produkteve më bizare të tregut. Vetëm për 5 euro në faqen e internetit www.stallduft.de mund të porositet konserva me gazrat e pakëndshme të lopës. “Vetëm afrojeni hundën afër konservës dhe kënaquni me erën autentike të fshatit”, thuhet në reklamën e konservës.

Konservat janë të mbushura me erë nga ahuret e vjetra. Prodhuesit thonë se blerësit e ajrit të fshatit janë njerëzit që janë shpërngulur në qytet dhe dëshirojnë ta përkujtojnë erën e shtëpisë.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi