Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ja si e shkruajnë policët raportin! (Video)

Shko poshtë

Ja si e shkruajnë policët raportin! (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Mar 07, 2011 9:20 pm

Se si e shkruajnë policët raportin në kompjuter “me shpejtësi” më së miri është ilustruar javën e kaluar në raportin e lajmeve të SkySport ku shihet një polic britanik.

Ai godet tastierën me dy gishta–me gishtat tregues të dorës së majtë dhe të djathtë, ndërsa në kompjuter, pa e ditur se kamera po incizonte edhe atë që shihej në ekran, as nuk kishte bërë logon.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi