Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Kiliani si Shakira (Video)

Shko poshtë

Kiliani si Shakira (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Mar 07, 2011 9:19 pm

Rodolfo Burgos është paraqitur në versionin kilian të talenteve “Yo Soy” ose “Unë jam” në të cilin garoi duke imituar këngëtarët e njohur. Kur juria i tha ta imitojë Shakirën të gjithë filluan të qeshin, megjithatë, e tërë studioi mbeti e shokuar menjëherë pasi Rodolfo filloi të këndojë.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi