Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Qeni nget biçikletën dhe gjashtë këlyshë e ndjekin pas (Video)

Shko poshtë

Qeni nget biçikletën dhe gjashtë këlyshë e ndjekin pas (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Mar 07, 2011 9:16 pm

Tashmë e dimë se qentë mund të vallëzojnë, ecin me dy këmbë dhe dëgjojnë shumë urdhra. Por kjo video na dëshmon se ka edhe qenë që dinë të ngasin biçikletën dhe atë t’i marrin me vetë gjashtë këlysh.

Videoja është simpatike, edhe pse shumë njerëz që merren me mbrojtjen e të drejtave të kafshëve do të thonë se një veprim i tillë me qentë në të vërtetë paraqet maltretim.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi