Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Nuk do të bëhen Miss pasi të dehura u argëtuan me dildo

Shko poshtë

Nuk do të bëhen Miss pasi të dehura u argëtuan me dildo

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Mar 05, 2011 7:51 pmOrganizatorët ua kanë tërhequr vëmendjen vajzave të cilat garojnë për Miss Çekia se mund të diskualifikohen për shkak të dehjes gjatë së cilës u sollën në mënyrë të pahijshme.

Vajzat të cilat duhet të paraqiten si “vajza të mira dhe të pafajshme” festuan në një restorant ditëlindjen e njërës prej finalisteve, Anete Grabcova. Mysafirët tjerë mbetën të shokuar me festën e bukurosheve.

Vajzat luajtën me dildo, aktruan masturbimin duke pozuar edhe me pranga të policisë, shkruan The Sun.

“Po festonim ditëlindjen time të 18. Nuk e di çfarë të ju them tjetër”, tha Anete.

Organizatorja Petra Wangerova tha se ende nuk kanë vendosur për dënimin, por kjo mund të ndikojë në rrjedhën e mëtutjeshme të garës.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi