Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Beteja biblike ndërmjet gruas dhe gjarprit! (Video)

Shko poshtë

Beteja biblike ndërmjet gruas dhe gjarprit! (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Mar 04, 2011 7:18 pm

Gratë kanë probleme me gjarpërinjtë që prej kohëve biblike. Zvarranikët me gjak të ftohtë të mbuluar me luspa janë në luftë me gratë prej se Evës ia ofruan mollën, ndërsa kjo betejë, duket se po vazhdon edhe sot.
Për ta ilustruar me fakte thënien më lartë, ua sjellim këtë video, popullariteti i së cilës në YouTube po rritet vazhdimisht.

Pasi që për një kohë u përkëdhelën, gjarpri vendosi se kjo më nuk ishte kënaqësi, kështu që me tërë fuqinë e kafshoi aktoren e filmave pornografik në gjinjtë e silikonit.

Ekziston mundësia se gjarprit t’i kenë pëlqyer gjinjtë e aktores, kështu që vendosi t’i provojë.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi