Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

U lanë në tribunat e stadiumit

Shko poshtë

U lanë në tribunat e stadiumit

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Mar 03, 2011 6:26 pm

Javën e kaluar luajtën Sao Paolo dhe Palmerias në kuadër të xhiros së dhjetë të kampionatit të shtetit federativ Sao Paolo (Paulista) të Brazilit. Loja përfundoi pa fitues, 1-1.
Përndryshe takimi u vonua më shumë se një orë për shkak të shiut të fortë, i cili vërshoi stadiumin dhe pamundësoi fillimin me kohë të ndeshjes.

Disa tifozë të mbledhur në tribunat e stadiumit nuk u zhgënjyen me këtë shtyrje por tribunat e stadiumit Morumbi i shfrytëzuan – për tu larë.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi