Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Kinezi me automobil shpërtheu murin e garazhit

Shko poshtë

Kinezi me automobil shpërtheu murin e garazhit

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Mar 03, 2011 6:25 pmShoferi kinez me makinën e tij gati sa nuk e kaloi murin e garazhit në një kat të lartë, pasi që në vend se të prekte pedalin e frenit preku pedalin e gazit.
Pjesa e përparme e makinës depërtoi nëpërmjet murit të katit të dytë të garazhit, dhe u var mbi rrugë në qytetin Chongqing.

Shoferi, të cilin mediat lokale nuk e identifikuan, pranoi se në vend të frenit kishte prekur pedalin e gasit.

Pas kësaj fatkeqësie jo të zakonshme, ai është dërguar në spital ku iu nënshtrua testit të alkoolit ku doli negativ.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi