Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Vizita në ‘striptiz club’ gati sa nuk e la pa dhëmbë

Shko poshtë

Vizita në ‘striptiz club’ gati sa nuk e la pa dhëmbë

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Mar 03, 2011 6:24 pm

Një burrë nga Indianapolisi ka paditur një klub striptizi pasi gjatë performancës së njërës prej vajzave gati sa nuk mbeti pa dhëmbë. Jo se e grushtoi kush, por atij i ra drejtë e në buzë këpuca e striptizeres.
Jake Quagliaroli (34 vjeçar) thotë se ishte duke shikuar performancën në PT’s Showclub në Lawrence kur e goditi një këpucë drejtë e në buzë të cilën striptizerja e zbathi nga këmba, shkruan “TheIndyChannel.com”.

“E goditi këpuca me take të fortë dhe shtresë të trashë. Pas goditjes i doli gjak nga buza”, tha avokati i tij. Po ashtu ai tha se klienti i tij nuk e kishte menduar kurrë se vizita në një klub striptizi mund të ishte aq e rrezikshme dhe e shtrenjtë për të.

“Kontrolli tek dentisti është shumë i shtrenjtë. I kanë vënë mbrojtëse për dhëmbë, por stomatologu thotë se kjo është vetëm e përkohshme pasi me siguri duhet t’i nxjerrë nervat e dhëmbëve”.

Quagliaroli dhe avokati i tij kërkojnë nga klubi i striptizit që të mbulojë shpenzimet e mjekut, pasi ka pësuar lëndime trupore nga pakujdesia e tyre. Askush nga klubi i striptizit nuk dëshiroi ta komentojë këtë rast.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=AUyI2W6fxY0&feature=player_embedded
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi